Evženie Malá

Soutěžní číslo 6

51 let

PRAHA

DÁMA ČESKÉ REPUBLIKY 2022

Znamení: VÁHA

Tři priority v Tvém životě?

rodina, ráj, radost... RRR

Jaké jsou tvoje koníčky?

tanec - Dance Therapy Jam, snowboarding, filmové herectví ve škole AERO, improvizace pod vedením Mariany Zacharové, znakový jazyk a svět neslyšících, restaurování pamětních desek zlacením a nyní zrození firmy MOSESKA

Co tě nejvíc rozesměje?

Zvířátka, ty jsou zaručený spouštěč, náš interní rodinný humor a na doporučení Radkyna Honzáka i lidská hloupost včetně té mé

Proč ses do soutěže přihlásila?

No musím se přiznat, že jsem se přihlásila v domnění, že to je komparz a ne soutěž jako taková. Až když jsem pochopila záměr tvůrců a jejich nadační přesah, tato cesta mě nadchla a doposavad mě baví a dává smysl. Ačkoliv nemám problém se sebezápalem do života i mně jste pomohli nastartovat víc ženství a chuť na sobě pracovat.

Proč bys měla vyhrát soutěž právě ty?

já si nemyslím, že bych měla tuto soutěž vyhrát. Vlastně si myslím, že je nepodstatné, kdo soutěž Dáma ČR vyhraje, protože cesta je cíl a na té jsme všichni. Každý den potkávám větší dámy než jsem já a ráda se od nich inspiruji a kéž i já budu inspirovat druhé. Protože, jak řekl můj dědeček, dáma není titul, ale vlastnost a na těch pracujeme všichni celý život. Tedy jedno vítězství je jen krásná emoce, která nás nemusí posunout dál.

Co pro tebe znamená vyhrát soutěž?

Založila jsem kroužek Dance Therapy Jam, protože si myslím, že dokážu roztančit druhé a to ne proto, že jsem dobrá, ale právě naopak. Neumím žádný tanec, jsem ve věku a s nadváhou. Zrovna tak to vnímám se soutěží ... Když bych vyhrála, v mnoha ženách to může probudit chuť něco se sebou dělat. Víte, v životě jsem měla dost těžkých situací, dokonce jsem byla půl roku na ulici a to bych asi při vítězství chtěla využít jako poselství, že i když je Vám hrozně, nemusí to znamenat, že to tak musí zůstat. Jde změnit svůj život a své nastavení.

You cannot copy content of this page / Nemůžete kopírovat obsah