JAK TO BUDE PROBÍHAT?

 

  1. Kolo – PŘIHLÁŠENÍ DO SOUTĚŽE DÁMA ROKU

Do soutěže se může přihlásit každá žena, která splňuje podmínky soutěže. Vyplněním on-line registrace a zaplacením registračního poplatku ve výši 390 Kč postupujete do 2. kola (castingu) a zároveň od Dámy roku obdržíte dárkový poukaz ve stejné výši na nákup zahraniční kosmetiky. Zároveň můžete absolvovat 6. kolo (kurz) se slevou ve výši 1.000 Kč, i když neprojdete finálním výběrem, abyste nepřišla o úžasný zážitek.

 

  1. Kolo – CASTING

Na základě vyplnění on-line registrace a zaplacením registračního poplatku postupujete do CASTINGU. Na základě castingu jsou vybrány finalistky Dámy roku.

 

  1. Kolo – SOUSTŘEDĚNÍ

Několik dní intenzivní přípravy finalistek na soutěž u moře v Chorvatsku. Termín soustředění v Chorvatsku – Drvenik je ZÁŘÍ, ŘÍJEN. Budou zde vyfoceny prezentační fotografie finalistek do soutěže, vzniknou zde finální medailonky, proběhne školení a příprava rozhovoru na finální večer. Přesný termín bude finalistkám upřesněn.

Finalistky se účastní soustředění, které je přípravnou fází na finální večer. Účastnice hradí pouze ubytování a stravu ve výši 8.600 Kč, všechny ostatní náklady (ve výši 10.300 Kč) hradí organizátor soutěže. Účastnice si může vzít k sobě doprovod (neúčastní se však programu pro soutěžící), který platí také jen za ubytování a stravu 8.600 Kč. 

Pokud se vybraná finalistka soustředění z jakéhokoliv důvodu nemůže účastnit, nemůže postoupit do finále a bude její místo nabídnuto náhradnicím. Před začátkem soustředění budou všechny finalistky a náhradnice povinny uzavřít písemnou smlouvu přesně jim vymezující podmínky a povinnosti související s jejich účastí v soutěži. Kompletní podmínky a informace soutěže budou finalistky i náhradnice informovány e-mailem.

 

  1. Kolo – Účast na VIP ALL TV party a TISKOVÁ KONFERENCE

Finalistky soutěže se budou účastnit v průběhu října VIP ALL TV party (termín bude upřesněn), která proběhne v Praze, kde budou oficiálně představené veřejnosti.
Oficiální představení finalistek veřejnosti proběhne na tiskové konferenci v lednu 2020 v Praze. Na základě představení bude spuštěno online hlasování DÁMA SOCIÁLNÍCH SÍTÍ na Facebooku a Instagramu (hlasy se budou sčítat).

Registrace do III. ročníku soutěže bude zahájena dne 1. 1. 2020.

 

  1. KOLO – KURZ

Dva intenzivní dny plné nezapomenutelných okamžiků v lednu 2020, příprava na finálový večer. V průběhu kurzu se Vám budou věnovat lektorka, poradci a profesionálové z oboru, kteří Vás naučí správně pózovat, naučíte se choreografii na večer tzv.“walking“, doladíte pózu a komunikaci s porotcem při rozhovoru.

 

  1. KOLO – FINÁLNÍ VEČER

Vyvrcholení celé soutěže proběhne 12.3.2020. Konkrétní rozvržení času bude upřesněno všem finalistkám. Celý večer budou dámy v péči vizážistů a hairstylistů, kteří se budou starat o dokonalý vzhled všech soutěžících finalistek.

Proběhne promenáda ve sportovním a volnočasovém oblečení, rozhovor s celebritou, módní přehlídka večerních šatů zakončena vyhlášením vítězek. Vítězky získají právo užívat po dobu jednoho roku nabyté tituly, nepeněžité dary a poukázky.

© DÁMA ČESKÉ REPUBLIKY
Veškerý obsah stránek je chráněn autorským zákonem a jeho přejímání bez výslovného souhlasu je zakázáno.
You cannot copy content of this page / Nemůžete kopírovat obsah