Registrace do soutěže

Registrační formulář je možné aktuálně vyplnit 365 dní v roce. Přihlásit se můžete kdykoliv vyplněním a odeslání formuláře níže na této stránce do následujícího nového ročníku soutěže.

Vyplněním registračního formuláře uděluji SOUHLAS S EVIDOVÁNÍM ÚDAJŮ.

Zájemci, kteří se registrují on-line se účastní 1. kola – castingu, na které je nutné se dostavit osobně.

Sestavená porota v 2 kole – základní kolo soutěže vybere soutěžící na základě fotografií a mluveného slova na kameru z 1. kola – castingu. Soutěžící se stávají finalistkami, které se účastní 3. Kola – Soustředění v Chorvatsku.

Časy a místa budou všem semifinalistkám s předstihem cca 30 dní upřesněny e-mailem. Přečtěte si prosím informace na stránce „Průběh soutěže“

1. Předmět

StockholmDream Production, s.r.o. bude Vámi poskytnuté údaje evidovat, zpracovávat a poskytovat třetím subjektům za účelem účasti v soutěži DÁMA ČESKÉ REPUBLIKY.

2. Podmínky

Veškeré Vaše osobní i citlivé údaje budou použity výhradně k castingovým účelům a účelům souvisejícím se soutěží (vyhlášení vítězek, zveřejnění na webových stránkách soutěže a na sociálních sítích, na webu partnerů dle zásad ochrany osobních údajů a GDPR.

3. Souhlas zájemce

Potvrzuji, že jsem byl poučen o svých právech v souladu s §12 a §21 ZOOÚ a souhlasím se zpracováním osobních údajů ve smyslu zásad ochrany osobních údajů.

!!! POZOR od roku 2022 !!!

Vyplněním a odesláním on-line registračního formuláře SE TENTO FORMULÁŘ STÁVÁ ZÁVAZNOU PŘIHLÁŠKOU DO SOUTĚŽE DÁMA ČESKÉ REPUBLIKY.

On-line registrační formulář

Hashtag soutěže:

#damaceskerepubliky

Veškerý obsah stránek je chráněn autorským zákonem, jeho přejímání bez výslovného souhlasu je zakázáno.
Obsah webu má pouze informativní a nezávazný charakter.

You cannot copy content of this page / Nemůžete kopírovat obsah