Show Jana Krause
-
Pavel Nový, Barbora Jánová a Věra Kameníčková

Naše Zlatá Dáma Roku 2019 dnes dne 23.9.20202 jako účinkující v oblíbeném pořadu Show Jana Krause.

Zlatá Dáma Roku 2019. „Ahoj, jmenuji se Věra Kameníčková, je mi sedmašedesát let a bydlím v Praze. Jsem v důchodu, ale jsem stále ještě hodně akční. Mám spoustu zajímavých koníčků. Jezdím na koni, ale i na koloběžce a věnuji se modelingu. Jsem velký milovník zvířat i jejich ochránce. Do této soutěže jsem se přihlásila sama a je to pro mě velká výzva. Návštěva New Yorku je pro mě obrovskou motivací a přijela jsem vyhrát,“ představila sebe samu v medailonku soutěže Dáma roku 2019, v níž následně skutečně zvítězila. Paní Kameníčková v penzi nezahálí. Jak sama říká, stále něco dělá, například obdělává zahradu, miluje ruční práce, je zaregistrovaná v několika castingových agenturách a natočila již několik reklam. Do Show Jana Krause byla pozvána poté, kdy jejímu hostiteli už dvakrát nečekaně zavolala do živého rádiového vysílání a sama se nabídla, že ráda přijde.

Text pevzat z iPrima

A závěr pořadu ovládne energická důchodkyně Věra Kameničková, která se pyšní titulem Dáma roku 2019 a která se v živém rozhlasovém vysílání Jana Krause sama nabídla, že přijde do Show. Když se skoro rok nic nedělo, přihlásila se znovu, aby připomněla, že by skutečně ráda přišla.

„Jednak jsem moc ráda, že jste mě pozval, jednak bych chtěla pozdravit všechny diváky a myslím, že bychom mohli strávit společně hezké chvilky,“ říká na úvod s takřka profesionální samozřejmostí a předává svému hostiteli malý dárek, který má symbolizovat její dívčí jméno – Vinická. „Když už člověk pije, má to být dobré,“ přidává komentář k láhvi bílého vína a již vytahuje další dáreček, který prý má připomínat její současné jméno.

„Protože jsem Kameničková s měkkým, krátkým, přinesla jsem vám kámen, respektive to je solný svícen, který je strašně zdravý. Takže až přijdete domů, zapálíte si svíčku a dáte si lahvinku.“ Společně pak zavzpomínají na tristní časy socialismu a dlouhé fronty před jediným podnikem, který prodával náhradní díly a před kterým na ně stával Jan Kraus frontu a paní Kameničková v něm pracovala. „Já jsem dělala odbyt na individuální dovoz, a tak jsem měla samé zajímavé klienty se zahraničními auty. Později jsem pracovala v podniku zahraničního obchodu a zabývala jsem se investicemi. Když skončil socialismus, začala jsem podnikat.“

Odvážná paní Kameničková se nebála ani registrace v castingové agentuře a se vší vervou se pustila do natáčení reklam.

Kolik reklam celkem natočila?
Vidí se ráda v televizi?
A jak o sebe pečuje, aby se „nakočičila“? To a mnohem více se dozvíte v dalším dílu oblíbeného pořadu Show Jana Krause.

You cannot copy content of this page / Nemůžete kopírovat obsah